17233

Prof. Kutlu’ya Nezaket Ziyareti

Hikmet İlim ve Sanat Derneği ile Konya Aydınlar Ocağı, Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEU) Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Önder Kutlu’ya nezaket ziyareti yaptı.

Ziyarette Konya Aydınlar Ocağı Genel Başkanı Dr. Mustafa Güçlü ve üyeleri, Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Başkanı Prof. Dr. Abdullah Öksüz, Doç. Dr. Hasan Hüseyin Kara, HİSDER Başkan Yardımcısı Mustafa Dündar, Genel Sekreter Mehmet Altuntaş, Sekreter Muzaffer Tulukcu ve üyeler hazır bulundu.

Ziyaretten son derece memnun olduğu belirten Prof. Dr. Önder Kutlu, üniversitede FETÖ’yle nasıl mücadele ettikleri konusunda bazı bilgileri paylaşarak “Nezaket ziyaretlerinden dolayı Konya Aydınlar Ocağı Başkanı Dr. Mustafa Güçlü ve HİSDER Başkan Yardımcısı Mustafa Dündar ile kıymetli yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim. STK’ların ülkemizin gelişimi ile Konya sorunlarının çözümünde önemi büyüktür” dedi.

Prof. Dr. Önder Kutlu, Sosyal Beşeri Bilimler Fakültesinde bulunan Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, İşletme ve İktisad gibi benzeri programların Siyasal Bilgiler Fakültesi'ne aktarımıyla oluşan Siyasal Bilgiler Fakültesi'nin Dekanlığı'na YÖK tarafından atanmıştı.

Türkiyede Haberİçerik Yorumları

 1. avatar
  Cevapla
  ExtraBilgi.Org

  Prof. Kutlu’ya Nezaket Ziyareti başlıklı bu habere yorum eklemek istiyorsanız lütfen faceboook hesabınızla facebook'a giriş yaparak aşağıdaki yorum alanına yorumunuzu ekleyin. Yazdığınız yorum, herhangi bir onaya tabi olmaksızın sayfada yayınlanacaktır...

 2. İçeriğe Yorum Ekleyin

 3. Aynı Kategorideki Diğer Haberler

 4. Personel Alımında Mülakat Olmasın!

  Türkiye Kamu-Sen Konya İl Temsilcisi Veli Doğrul, kamuda personel alımıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Türkiye Kamu-Sen ve Türk Sağlık-Sen olarak kamu...

  Devamını Oku